Ми радимо фахівцям стоматологічної галузі кращий стоматологічний портал - Навігатор Стоматології

      Вся інформація на сайті представлена у вигляді оголошень або статей. Актуальні статті і оголошення для стоматологів, анонси навчальних заходів, вакансії і резюме, поради з маркетингу і менеджменту, дизайну клінік і зуботехнічних лабораторій з усього світу. Все це і багато іншої корисної інформації є на NaviStom!

      В розділі «Оголошення» ви завжди зможете купити або продати стоматологічний товар, прорекламувати навчальний захід або запропонувати свої зуботехнічні послуги.

      Ви зараз шукаєте матеріали, інструменти чи обладнання для клініки? На сайті знайдете актуальні пропозиції з товарами, причому не лише від одного магазина, а від великої кількості торгуючих організацій, завдяки чому на одному Інтернет-ресурсі зможете обрати бренд, який вам до вподоби, ціну, що вас більше влаштовує. Для економії часу скористайтеся фільтрами: лише нове або лише б/в, оголошення зі всієї України або з конкретного міста чи області, товари з найвищою ціною або з найнижчою.

      Вам потрібно продати б/в установку, мікроскоп, автоклав, лампу для відбілювання, скалер, щоб замінити їх новим обладнанням? Розміщуйте оголошення і отримуйте дзвінки від зацікавлених покупців!

      Ваша клініка пропонує оренду стоматологічного кабінету? Опишіть місце розташування клініки, вкажіть вартість оренди, наявність всіх необхідних пристроїв для роботи, рентген кабінету і публікуйте оголошення!

      Стоматолог, який працює у вашій клініці, організовує навчання для інших стоматологів? Заздалегідь розміщуйте анонс навчального заходу з усіма деталями проведення і збирайте аудиторію слухачів!

      Шукаєте співробітників для клініки? Публікуйте в розділі «Робота» вакансію з описом вимог, рівнем оплати, умовами роботи та можливістю навчання та розвитку у вашій клініці і чекайте на резюме!

      Навістому довіряють справжні фахівці стоматології і зуботехнічної справи.

      Завдяки тому, що портал постійно вдосконалюється, ним зручно користуватися як з комп'ютера, так і з мобільних гаджетів, адже він повністю адаптований для перегляду з малих екранів.

      Також заходьте у розділ "Статті", в якому фахівці знайомляться з цікавою та корисною інформацією з галузі стоматології від українських і зарубіжних авторів. До речі, тут ви також можете опублікувати статтю про послуги і якість обслуговування вашої клініки, так як користувачі сайту можуть стати вашими пацієнтами.

      Бажаємо всім успіху, вдалих покупок і продажів на NaviStom.com!